Online Satış

ALPHA HABERLER

SON HABERLER VE YENİLİKLER

Bu sayfadan ALPHA ISITMA İle İlgili Tüm Yeniliklere ve Son Haberlere Ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Facebook ve Twiter'dan Bizi Takip Edebilirsiniz.

IMMERFIN Holding tarafından üretilen ALPHA Hermetik kombilerin Türkiye Ana Bayiliği Yanlızca Kombi Klima Shop'a verildi 1 Ağustus 2014

Alpha Kombi Türkiye Ana Bayisi Kombi Klima Shop Yeni Merkezine Taşındı. 23 Ekim 2014

 

Alpha Ürünleri Türkiye Ana Bayiliği Kombi Klima Shop’a Verildi

 

İtalya’nın kombi devi IMMERFIN Holding bünyesinde bulunan Alpha Heating-Innovation markalı hermetik kombilerin Türkiye Ana Bayiliği yalnızca Kombi-Klima Shop’a verildi.

 

Entegre kullanım suyu devreli (bitermik) eşanjörü ile %93,4 verime sahip hermetik kombi ALPHA CB 24 TF 24 kW’lık (20 468 kCal/h) ısıtma gücüne sahip. Tüketicilerin kolay kullanabileceği dijital ekranlı bir kontrol paneline sahip kombi aynı zamanda çift NTC sensörlü sıcaklık kontrol sistemi, düşük basınçta çalışmama, brülörde alev oluşmadan çalışmama, donmaya karşı koruma, ısıtmada rampa zaman programı, kesintisiz sıcak kullanım suyu gibi üstün konfor ve emniyet sistemlerine de sahiptir.

 

Kombinin elektronik kartı için özel olarak tasarlanmış CRD ve Mini CRD haftalık program saatli oda termostatları ile :

    Kombinin tüm çalışma bilgilerini görebilir;

    Kombinin ayarlarını yapabilir;

    Oda sıcaklığına göre modülasyonlu çalıştırarak ısıtma gücünün otomatik ayarlanmasını sağlayabilir;

    Haftanın her günü için farklı zamanlara farklı sıcaklık ayarları yapabilir;

    Böylece konforlu ve tasarruflu kullanabilirsiniz.

 

Bu özellikleri ve ekonomik fiyatı ile yeni Alpha kombiler 2 yıllık fabrika garantisine ek olarak 5 yıl garanti daha verilerek toplamda 7 YIL koşulsuz GARANTİ ile satılarak tüketicinin beğenisini kazanacaktır.

 

Kombi-Klima Shop Kurucu Ortağı Deniz Kaya “Tek Noktada Çoklu Çözüm” için oluşturdukları yeni konsept olan Kombi-Klima Shop’un, geniş ürün yelpazesi, karlılık, rekabetçi fiyatlar, POS anlaşmaları, ticari kartlar ve alt yapısı hazır olan Kurumsal Kimlik çalışmaları ile bayilerinin, tüketicilerin Kombi/Klima vb. ihtiyacını karşılayabileceği ilk adres olmasını hedeflediklerini belirterek, Türkiye’nin yeni markası Alpha Heating-Innovation ile yaptıkları işbirliğinden gurur ve mutluluk duyduklarını dile getirdi.

 

 

DTK Dergisinde 7 Yıl Koşulsuz Garanti Reklamı yayınlandı 23 Ekim 2014

Web Design by Baycom