ALPHA CB 24 TF

Alpha CB 24 TF modeli kombiler, kompakt boyutlar ve modern görünüm, kesintisiz sıcak su konforu, alev modülasyonu ile tasarruflu çalışma, kolay kullanımlı dijital kontrol paneli, bitermik eşanjörlü yapı ve uzun ömür gibi pek çok üstün özelliğe sahiptir.

Kompakt Boyutlar (24 cm derinlik).

Estetik tasarımı ve 24 cm derinliginde küçük boyutları ile evinizin her yerine kolay montaj imkanı ve sık bir görünüm saglar.

(Boyutlar Y : 756 x G: 440 x D: 240 mm)

Donmaya Karsı Otomatik Koruma

Tesisattaki su sıcaklıgı 5 oC'ye düstügünde önce pompa devreye girerek sistemdeki suyu sirküle eder. Eger elektronik kart halen donma riski görüyorsa brülörü çalıstırarak sistemdeki suyu ısıtır ve donmaya karsı koruma saglanır.

Entegre Kullanım Suyu Devreli Esanjör

 Iç içe bakır borulardan meydana gelen yapısıyla entegre kullanım suyu devreli ısı esanjörü ile hızlı ve bol miktarda sıcak kullanım suyu saglanmaktadır. Ayrıca elektronik ve mekanik olarak tasarlanmıs kireç koruma özellikleri ile esanjörün ömrü uzatılmıstır. Kıs konumunda çalısırken hazırda bekleyen sıcak kullanım suyu sayesinde, anlık talepleri daha hızlı karsılar.

Kalorifer Sistemi Düsük Basınç Emniyeti

 Kalorifer sisteminizde yeterli miktarda su bulunmaması durumunda (0.8 bar) kombiyi bloke ederek emniyete alır. Sistem basıncı yükseldiginde kombi otomatik olarak devreye girer.

Kesintisiz Sıcak Su Konforu

Sıcak su kullanımında olusan debi dalgalanmalarında, elektronik kart kombinin kesintisiz çalısmasını saglayarak sürekli sıcak su konforu sunar.Böylelikle gerek banyoda gerekse mutfakta sıcaklık dalgalanmaları olmaksızın sıcak su kullanımı mümkün olur.

Akıllı Mikroislemcili Elektronik Kart ile Minimum Yakıt Maksimum Konfor

Kullanım suyu sıcaklıgını ve kalorifer sisteminin ihtiyaç duydugu uygun ısıtma çıkısını mükemmel sekilde ayarlayarak yakıt tasarrufu ve maksimum konfor saglar. Kombinin tüm fonksiyon ve emniyet sistemleri özel olarak gelistirilmis mikroislemci ile kontrol edilmektedir.

Yeni Dijital Kontrol Paneli ile Kolay Kullanım

Dijital kontrol ve LCD gösterge ile kombinin kontrolleri kolaylıkla yapılır. Kontrol tusları ile sıcaklık ayarları ± 1° C hassasiyetle seçilip, çalısma fonksiyonları hızlı ve tam olarak ayarlanabilir. Ekranda beliren kolay anlasılır simgeler ve degisen ekran renkleri ile de kombiniz çalısma durumu hakkında sürekli bilgi verir.

Teknik Bilgiler

Bağlantı ve Ölçüler

Baca Bağlantıları

Pompa Eğrisi

Web Design by Baycom