ALPHA ECO 28

Yüksek sirkülasyonlu yeni yoğuşma modülü

Alpha ECO 28 modeli kombi, kompakt boyutlar ve modern görünüm, yüksek kapasiteli (13,6 l/dak) kesintisiz sıcak su konforu, %15’e kadar inebilen alev modülasyonu ile tasarruflu çalışma, kolay kullanımlı dijital kontrol paneli, Al-Si-Mg alaşımlı yoğuşma modüllü yapısı ile %108.6’ya ulaşan verimi ve 7 yıl standart garanti gibi pek çok üstün özelliğe sahiptir.

Estetik tasarımı ve 27.6 cm derinliği ve 75 cm yüksekliği sayesinde küçük boyutları ile evinizin her yerine kolay montaj imkanı ve  şık bir görünüm sağlar.

(Boyutlar Y : 748 x G: 440 x D: 276 mm)

 

%100’den %15’e kadar inebilen benzersiz güç modülasyonu

Geniş güç modülasyonu ile hem kalorifer ısıtmasında tüm mevsimlerde yüksek verimle çalışmasını sağladığı gibi aynı zamanda sıcak kullanım suyunu yaz/kış istediğiniz sıcaklıkda kullanabilmenizi sağlar.

Sıcak su kullanımında olusan debi dalgalanmalarında, elektronik kart kombinin kesintisiz çalısmasını saglayarak sürekli sıcak su konforu sunar.

Böylelikle gerek banyoda gerekse mutfakta sıcaklık dalgalanmaları olmaksızın sıcak su kullanımı mümkün olur.

Elektronik karttan gaz adaptasyonu ile otomatik hava-gaz ayarı

 ALPHA Eco 28 hava ve gaz oranını elektronik olarak ayarlayarak yanma oranını kontrol edebilen yeni bir sistemle donatılmıştır.

Ayarlanabilir sistem by-pass hattı ile tesisat basınç ayarı

Kalorifer sisteminizde yeterli basınç oluşmadığı durumlarda (örneğin hattın sonundaki peteğin ısınmaması gibi) ayarlanabilir sistem by-pass hattı ile pompanın sisteme uyguladığı basınç artırılabilir.

Otomatik hava tahliye fonksiyonu

Kombinin her çalıştırılışında, (8 dakika süren) otomatik tesisat tahliye fonksiyonu devreye girerek tesisatta (varsa) hava tahliyesini gerçekleştirir.  Böylece kalorifer sisteminde sorunsuz bir ısıtma sağlanır.

Elektrik tesisatı koruma derecesi: IPX5D

Elektronik kart su sıçramalarına karşı yüksek koruma sınıfında olduğundan her zaman güven altındadır.

Modülasyonlu Oda Termostatlı Kumandalar ve Dış Hava Sıcaklık Sensörü ile Kullanılabilme

AMICO (CAR Universal), CRD ve Mini CRD modülasyonlu oda termostatlı kumandalar ile hem kombinizin tüm fonksiyonları kontrol edebilme ve izleyebilme özelliği sunarken aynı zamanda haftalık program saatine sahip bu kumandalar ile istenilen gün/saat sıcaklıklarında kullanma konforunu da sunar.  ALPHA Eco 28’i bir Dış Hava Sıcaklık Sensörü ile birlikte kullanmanız durumunda da anlık hava sıcaklığı değişimlerine göre kalorifer gidiş suyu sıcaklığının otomatik olarak ayarlanmasını sağlayarak maksimum tasarruf ve konfor elde edilir.

Teknik Bilgiler

Bağlantı ve Ölçüler

Baca Bağlantıları

Pompa Eğrisi

Web Design by Baycom