İtalya Isıtma Cihazlarinin Öncüsü

Alpha,  8 Avrupa ülkesi de dahil olmak üzere 40 ülkede faaliyet gösteren IMMERFIN Grubu'nun bir parçasıdır. Bugüne kadar üretilen 5 milyon ısıtma cihazı ile IMMERFIN yalnız kendi ülkesi İtalya'nın pazar lideri, değil aynı zamanda Avrupa'nın önde gelen tartışmasız ısıtma cihazı üreticisi konumunda bulunuyor.

 

İtalya’da 50.000 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren IMMERFIN dünyanın  en gelişmiş üretim, araştırma ve geliştirme tesislerine sahiptir.

 

Elimizdeki tüm bu imkânlar ile yenilikçi ürünler için tutku ile çalışıyoruz. Çok geniş bir ürün grubuna sahip olmamız, geleneksel enerji kaynağı doğal gaz dışında güneş enerji sistemleri ve ısı pompaları  ile ilgili tedarik, maliyet ve çevre sorunlarına gerçekten benzersiz çözümler geliştirmek için bize en iyi olanakları sağlar.

IMMERFIN holding tarafından İngiltere’de 50 yıldır faaliyet gösteren ve hali hazırda 600 000 adet  cihazı çalışan ALPHA markasını 2000 yılında bünyesine katarak büyümesini sürdürmüştür.

Kalite Güvence Sistemi

Alpha için kalite, her üründe en yüksek standartları yakalamak için ilham alınacak bir değer ve değişmez bir amaçtır. Üretim tesislerimiz ISO 9001:2000 sertifikasına sahiptir. Bu belge prestijli Alman kuruluşu TÜV tarafından verilmiştir ve uluslararası kalite sistemlerine uyum göstermektedir. Bu belge, şirket üretiminin olağanüstü güvenilirliğe sahip olduğunu gösterir. Bu sertifika ürün geliştirme, ham madde, üretim işlemleri ve satış sonra hizmet gibi aşamalarda Alpha’nın sunduğu kaliteyi belgeler.

 

Ürünlerinin kalitesini yükseltmek için üretilen ürünlere günlük denetimler uygulanır ve üretim aşamasında yapılan denetimleri tekrarlanır. Uzmanlar özel bir laboratuvarda her gün kombileri kalorifer ısıtma, sıcak kullanım suyu, elektriksel ve atık gaz sistemini test ederler. Kombilerin ambalajı, teknik dokümantasyonu ve çalışmasına kadar her yönü ile denetlenir. Bu üretim sonrası denetlemeleri kalitemizin bir garantisidir.

Web Design by Baycom